Spotkanie Częstochowskich Blogerek Modowo-Kosmetycznych :)Witajcie Kochani :)

Jak niektórzy wiedzą, bo śledzą mnie na IG lub FB, wydałam się za mąż :) (Tak, będą zdjęcia, w swoim czasie :D )
A jednym instagramowym, zrobionym na szybko Wam zaspoileruję ^^

Ten najwspanialszy dzień w moim życiu miał miejsce 24.08. Później szalony tydzień załatwiania wszystkich spraw, 24-godzinna podróż i jesteśmy w Finlandii :) Kocham ten kraj ze względu na jego styl życia. Ten spokój... Już go przejmuję :) Możecie się spodziewać postów o życiu w Finlandii :) Jest ona tak bogata w piękne krajobrazy, że zdjęć będzie dużo do pokazania :) Zwłaszcza, że w naszym domku zagościł Nowy Sprzęcik ;) Teraz cykanie zdjęć to przyjemność :) Niech no się tylko nauczę wszystkich funkcji :)

Z racji tego, że kompletnie nie miałam przez ostatnie dwa tyg czasu na internetowy świat, zapraszam Was dzisiaj na relację ze spotkania blogerskiego, które miało miejsce 17. sierpnia :) 

Piękne dzięki Gosi za organizację wszystkiego ;) Atmosfera była miła, pogadałyśmy sobie, fajnie było poznać inne dziewczyny :)
Na spotkaniu były zarówno dziewczyny ze świata urodowego, jak i modowego. Większość z nich jednak miałam przyjemność poznać po raz pierwszy. Nie będę się za dużo rozgadywać, obowiązki wzywają ;p 
Zapraszam na zdjęcia, za które dziękuję Kasi :)

W spotkaniu udział wzięły:

 Na spotkaniu dzięki Monice i Sylwii z Oriflame, miałyśmy okazję skorzystać z zabiegów na dłonie: peeling, olejek i maska. Aż niewiarygodne, jakie miałam dłonie. Jak pupcia niemowlaska ^^

 
Serdeczne dzięki sponsorom naszego spotkania za super podarunki :)

POLLENA, BATH AND BODY WORKS

FINESS COSMETICS

BARIZA

FLOSLEK

ORIFLAME

ŚWIT PHARMA

PAESE
BOULANGERIE

COLWAY

BARWA
EVELINE
Jeszcze raz bardzo dziękuję Wszystkim Dziewczynom za możliwość poznania się i pogadania ;) Oraz sponsorom za super upominki :)

Was serdecznie pozdrawiam i do następnego! :)

XOXOXO

Autumn comes. What’s your wishlist in this new season?
Add cool items to your wishlist! >> http://www.romwe.com/AUTUMN-WISHLIST-c-202.html?wn


0 comments:

Post a Comment