Gold & BerryWitajcie Kochani! :) 

Dzisiaj przedstawiam Wam makijaż dość mocny, ale jako, że już praktycznie jesień za oknem, można sobie pozwolić na takie klimaty :) 
Zarzuciłam na siebie z rana bordowy top i nie trzeba było długo czekać z decyzją, że na moich oczach zagości złoto, które to z bordem stanowi duet wprost idealny :) No dobra, nie mogłam się doczekać, żeby wypróbować złoty pigment (TU) z Makeupgeek i... zakochałam się :) Nie tylko w nim :)

Cienie MUG są po prostu NIESAMOWITE! :) Teraz już wiem, dlaczego wszyscy się tak nimi zachwycają. Ale w sumie to ich recenzję i wszystkie swatche zrobię w osobnym poście, bo zdecydowanie na to zasługują! W połączeniu z połówkami rzęs od KKcenterHk i jedną z moich ulubionych pomadek z Avon, look godny niejednej wielbicielki cięższych brzmień :)

Hello My Friends :)
Today I'm gonna show you quite a dark make-up look. But as autumn is almost here, such looks can be accepted without any problems :)
When I got up, I put on my claret top and already knew that I'll wear gold on my eyes that day as gold and claret are perfect together ;) Ok, I couldn't wait to try out my gold pigment (HERE) from Makeupgeek.. and I fell in love :) Not only in that little cutie ;)
MUG pigments and eyeshadows are just INSANE! :) Now I know why everyone adores them so much. But there will be an individual post devoted to them. Along with KKcenterHk lashes and Avon's lipstick (one of my fav) this look is perfect for someone who loves heavy music or just likes sultry make-up :)Wystąpił tutaj również mój nowy Kochany nabytek! :) Pierwszy 'normalny' kapelusz :)

Jeżeli podoba Wam się look, ja będę bardzo wdzięczna za kliknięcie w serducho :) (nie trzeba się logować)
 ---- KLIK ----
If you liked the look, I'd be grateful fot clicking the heart :) (No need to be logged in anywhere)Do następnego! :)

XOXOXO


0 comments:

Post a Comment