Copper, Brown and a pop of Olive

Witam :)

Dzisiaj post z makijażem ze zdjęcia banner'owego ;) Miał być tutorial, ale niestety kilka kroków wszło poza ostrością, więc stwierdziłam, że ich nie wrzucę a kiedy indziej będę baczniej patrzeć jak cykam :)
Prosty makijaż; trochę miedzi, brązu, rozjaśniony wewnętrzny kącik i dla przełamania oliwka na dolnej powiece. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :) 
Dajcie znać, jak Wam się widzi nowa jakość zdjęć :)

Hi :)
Today, I'm showing you the make-up from my main banner picture :) It was supposed to be a tutorial post but unfortunately some of the pics were out of focus so I decided not to post them. I will try better in the future :) 
Quick, easy make-up: a bit of copper, brown, lighter inner corner and, to break the seriousness, olive on the loiwe lid. I hope you'll like it :)
Let me know what you think of new quality of pics :)

Jeżeli makijaż się Wam spodobał, będę wdzięczna za kliknięcie w serduszko :) (bez logowania się)
KLIK


W tym tygodniu przyszła do mnie paczuszka od Makeupgeek i wczoraj od KKcenterHk :) 
Niesamowicie się cieszę, bo takie ślicznotki zagościły w mojej wczoraj uporządkowanej toaletce, że teraz nic tylko malować ;) Mam chwilowy jakiś zastój, ale od przyszłego tygodnia ruszam :)
Ponieważ weekendy mam przeznaczone całkowicie na spędzanie czasu z Mężem, dlatego nie będę w nie zbytnio aktywna. Ale tak to już jest, w ciągu tygodnia mamy mało czasu.

This week, I got a package from Makeupgeek and yesterday from KKcenterHk :)
I'm super extra happy as such cuties settled in my reorganised vanity table :) 
At weekends I'm not so available in the Internet and so on my sites because I spend these days with my Husband as we have not enough time during the whole week ;) So next week I'm going to try these cuties out and post sth :)


Uwielbiam ich rzęsy, są naprawdę świetnie wykonane, i łatwe w aplikacji. Poza tym jedną parę noszę wieele razy i są jak nowe ;) Zobaczymy jak będzie z tymi :) 
I looove their lashes! :) They are of great quality and easy to be applied. I'll see how these ones will behave :)

1                                                    2

*Camera: Canon 600D, 18-55mm

Życzę Miłego Weekendu Kochani! :)
Have a great weekend My Friends! :)XOXOXO

0 comments:

Post a Comment